Dokumentacja trigoCMS!

ver. 1.4.0
« Wróć

Dodawanie stopki e-mail do programu Outlook

Poradnik ten zakłada, że stopka mailowa jest już wdrożona i posiadasz jej pliki. Poradnik opisuje kroki jakie należy wykonać, by stopka została dodana do porgramu Outlook.

Stopka mailowa powinna zawierać jeden katalog oraz 3 pliki, na przykład:

 

 

1. Kopiowanie plików

Pierwszym krokiem jest skopiowanie otrzymanych plikw do odpowiedniego katalogu na komputerze. Otwórz "Mój Komputer" lub "Ten Komputer" (zależnie od wersji systemu Windows), wejdź do dysku C: a następnie do katalogu \Users\NAZWA_UŻYTKOWNIKA\AppData\Roaming\Microsoft\Signatures, gdzie NAZWA_UŻYTKOWNIKA oznacza nazwe konta użytkownika w zystemie Windows - to konto, na które teraz jesteś zalogowany.

Do tego katalogu należy skopiować wszystkie pliki z przesłanego archiwum. Należy Pamiętać, by najpierw wypakować pliki z archiwum - skopiowanie samego pliku archiwum nie zadziała.

Może się zdarzyć tak, że folderu AppData nie będzie widać w katalogu użytkownika. Oznacza to, że jest ukryty (domyślnie zawsze jest ukryty) - żeby go pokazać, proszę się sugerować tą instrukcją: https://support.microsoft.com/pl-pl/help/14201/windows-show-hidden-files

 

2. Wybieranie stopki

Tak wgrana stopka jest już dostępna w programie Outlook. Stopkę w Outlooku trzeba zawsze wybierać ręcznie z pozycji Podpisy, podczas tworzenia nowej wiadomości.

Czy ten artykuł był dla Ciebie użyteczny?
Ostatnia modyfikacja: 09 Sierpień, 2018